| an0nim025 a întrebat:

Cum pot sa imi schimb Windowsul? sad Din Windows Vista in Windows 7? funda!))

Răspuns Câştigător
| ChristiaNNN a răspuns:

Descarci un Windows 7, il "arzi" pe un DVD (sa-l faci bootabil) si apoi il instalezi.

| an0nim025 explică (pentru ChristiaNNN):

Dar daca laptopul nu are unde sa pun CD-ul? )))

| ChristiaNNN a răspuns (pentru an0nim025):

Imi vine greu a crede ca nu are...

| an0nim025 explică (pentru ChristiaNNN):

Problema ta ca nu crezi...sunt o multime de notebookuri care nu au loc pentru CD.

| ChristiaNNN a răspuns (pentru an0nim025):

Atunci booteaza un stick cu Windows. Tind sa cred ca porturi USB ai.

| an0nim025 explică (pentru ChristiaNNN):

Xd.

| ChristiaNNN a răspuns (pentru an0nim025):

Eu am vorbit serios. Se pot face si stick-uri bootabile.

| an0nim025 explică (pentru ChristiaNNN):

Eu am inteles...mersi `.)

| ChristiaNNN a răspuns (pentru an0nim025):

Nu ai pentru ce.

9 răspunsuri:
| Mihalea_Andreas_1999 a răspuns:

Măi este mai bine sa nu descarci windows 7, eu as vrea sa spun ca poti descarca seven transformation pack, apoi iti schimba culoarea windowsului vista cu al lui 7 la log on si iti schimba numele in windows 7 ultimate si iti mai da taskbar de 7