| Rochelle a întrebat:

Care e mai bun : Samsung Galaxy S2 sau iPhone 4s? De ce [ mie imi place mai mult iphoneul, arata mai bine si nu ma pot decide ]

3 răspunsuri:
| AlescandraM a răspuns:

Samsung Galaxy S2 este mai bun, si arata destul de bine, dar iPhone 4s nu este la fel de bun. dar arata super! Deci ia-ti Samsung galaxy s2.

| MikeTech a răspuns:

Eu iti sugerez iPhone. El are tip platforma iOS, care e mai buna ca Android, si in plus, la iPhone merg mai multe programe, pe care nu le poti instala la Sansung.

| andra2001sky a răspuns:

Nici nu mai sta pe ganduri...ia-ti iPhone, eu zic ca e mult mai bun!