| lexxxy a întrebat:

Merita sa trec de la Iphone 4S la Samsung galaxy s3? Sunt cam nedumerit. Imi place iphoneul happy mai bine spus il iubesc happy Asptect, ios dar as trece pe galaxy pentru ca e mai mare si pot sa il personalizez cum vreau happy astept pareri. Funda happy

3 răspunsuri:
| Okkultist a răspuns:

Da! Treci la S3, este mult mai bun, mai frumos. Eu nu am avut niciodata iphone, nu mia-m dorit. Am avut telefoane mai scumpe, si toti se uitau ca ciudatii de ce? Pai in primul rand iphoneul este o prostie, pe cand un x peria nu este. Sunt atatea telefoane pe piata foarte bune, nu merita sa te mai,, chinui" cu un iphone. Eu am luat un X peria la zece euto, nou nout, se pare ca folia protectuare era zgariata. Credea ca ecranul este. Si era pe tim. L-am docdat. laughing Sfatul meu este sa ei Samsung s3.winking

| Mihaita_Adrian_1999 a răspuns:

Dupa parerea mea se merita sa treci la S3 e foarte bun in grafica, viteza de miscare, gaming, la android sunt multe jocuri gratis si multe aplicatii, s3 are o camera buna..este mai bun!

| anastasia485 a răspuns:

Eu am avut iphone 4s. Mi-a placut foarte mult, avantasul fiind ca nu se blocheaza. Ca si cunoscatoare, te-as sfatui sa nu treci. nu se merita.