| NickPop a întrebat:

Iphone 6 plus sau Samsung galaxy s6 edge plus?
Eu nu ma pot decide!
Funda!

Răspuns Câştigător
| untu a răspuns:

Recomand sa luati Samsung Galaxy S6 Edge plus! Este mai bun decat Iphone 6, ca este mai ieftin si cea mai buna marca de telefon mobil si cel mai bine vandut!

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S6 Edge ( de 128GB - "simplu", nu Plus ) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

| OnuOnulică a răspuns:

Alege iphon-ul!

| Roxin a răspuns:

Salut!

Depinde pentru ce vrei sa il folosesti si ce astepti de la el.
De-asta sunt 2 OS diferite. Ofera beneficii diferite.
Daca imi dai mai multe detalii, te ajut sa alegi.