| DrugFree a întrebat:

Care e membrul vostru preferat pe TPU.ro? Ai mei sunt Leopardon si sunset!

Răspuns Câştigător
| MidnightLady a răspuns:

Unu' care-si zice expert in botanica. Ba nu, parca-i zoologie.
Funda?batting eyelashes

16 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

De ce răspundeți la o întrebare care s-a pus în decembrie 2010 big grin?

| Bacemi a răspuns:

Greu de mentionat doar unul. As putea mentiona fara sa ma gandesc prea mult pe Abh, Kongeriket, Mariana, Psiholoaga, Aqualuna, April, Dan, Stejara, alessia5158, Ganduri Albe, Tarziu, Elianna, KonnstantinC, onutzu, Ursulica sau Luciana.

Dar daca sunt mai putin pretentios ies la iveala o multime de alte persoane pentru care port un soi de simpatie.

| Libelle a răspuns:

-KonnstantinC
-onuntzu
-Abh
-Elianna
-ursulika
-pup
-gigiro
-GânduriNegre
-Stejara
-Brigaela
Oameni care chiar ajuta aici, si merita toata apreciereahappy
Cu siguranta, mai sunthappy

| RoxAnana a răspuns:

Bacemi si ella

| Dumnezău a răspuns:

Hmm,nu stiu in ce regn s-ar afla, dar stiu ca are 98% apa in corp, e gelatinoasa si daca o atingi s-ar putea sa paralizezi.Ia ghici! laughing

| Dumnezău a răspuns:

@Jelli:

Orologiul la castel bate noapte jumatate
Oare cine are in lista mea de preferinte intaietate?
Ia foloseste putin creierasul acvatic
*si aici,la dracu, chiar nu mai gasesc rima!*

Cine altcineva in afara de tine, Jelli draga?batting eyelashes

| Dumnezău a răspuns:

@Jelli: Oare cine in afara de tine, meduza mica!?batting eyelashes

| elasexygagica a răspuns:

Ai mei Bacemi love struck kiss si Legiuitoareawinking

| SatanaInIzmene a răspuns:

MÉMBRU, -Ă, membri, -e, subst. 1. S. n. (Adesea la pl.) Fiecare dintre părțile exterioare, articulate ale trupului omului sau animalului, care au rol important în îndeplinirea unor funcții de relație; mădular. DEX
Deci, sa ma gandesc cine are fata de ¨membru¨ pe aici... thinking

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Gizaz...nu pe bune, asta e numele de user.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

7h30 şi Dumnezău, fără dubiu. Nu fac discriminare, sunt mai mulţi pe care îi apreciez foarte mult, dar ăştia-s primii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Dumnezău, e Jelly, Jellyfish sau Meduza? Că nu mă prind.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Dumnezău: ErotiqueConseilsbatting eyelashes. Dar eu îţi sunt mai dragă.(?)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ErotiqueConseils, treaba mea de ce. Imi plac mult intrebarile de genul. Am dat cautare dupa un nume si m-a adus aici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PoneiulTroian, nu. Punctajul obtinut din voturi e nesemnificativ, nici nu se simte. Nu ai nimerit-o.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine ii tot da stupid poneiului?
@Dumnezau, oooh ce dragut. Sa inteleg ca iti sunt (mai) draga blushing