| GeOrGyGyO a întrebat:

Care este membrul vostru preferat de la BIGBANG si care este melodia voastra preferata de la BIGBANG? Dar de la membru?

Răspuns Câştigător
| CatMeadow a răspuns:

Membru: g-dragonaslaughing
mel:,, let me hear your voice,,
mel pref de la g-dragonas:,, n-am,, laughing toate dar in special imi place,, a boy,, si,, a cant breath dar si butterfly offff ce greu iilaughing

7 răspunsuri:
| AlexiaD a răspuns:

Mie imi place Seungri si melodia mea preferata este V.V.I.P

| LuYzYka a răspuns:

Pai membru:G DRAGONlove strucklove struck
melodia pref de la membru:Heartbreaker
melodia mea preferata de la BIG BANG-Haru Haru:X:X:X

| ijustwannarun a răspuns:

TOP... cu siguranta TOP oh god si GD dar TOP... mel: Haru Haru, Lies, toate ce mai laughing love bb big grin si mel pref de la TOP si GD? pai Turn It Up si Oh mom al lui TOP sunt geniale laughing si de la GD cel mai mult imi plac Heartbreaker si Obssesion, de fapt GD ii un geniu big grin, si TOP, oh god TOP :X:Xlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

... G-Dragon...
melodiile lui? pai Heartbreaker
A Boy
She's gone
This love
Big bang...
Lollipop 2
Haru Haru
Lies
etc.
Ii iubesc pe baietii astia
pe G.D.in speciallove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii ador pe G-Dragon si T.O.P sunt cei mai tari ador melodia HIGH HIGH e cea mai tare i love love love this song

| Andreea_Alexandra_Dobre_1998 a răspuns:

T.O.P desigur :*
mel mea preferata e oh mom si of all days desigur :*
si de la trupa e Fantastic baby, Still alive, Monster, Haru Haru, etc
Baietii sunt minunati in special T.O.P care ii serbam ziua pe 4 noiembrie ^__^

| SweetDeea_3770 a răspuns:

Mel preferata este haru haru, membru Dae Sung di G-Dragon iar mel la GD este breath si la DaeSung este try smiling