| Cristina55555 a întrebat:

Care e secretul unei relatii reusite alaturi de partener? ce vor barbatii cu adevarat de la o femeie?

5 răspunsuri:
| William a răspuns:

Fiecare vrea altceva, nu poti sa generalizezi.

| SkyPilot a răspuns:

Vrem sa ne simtim iubiti, sa putem avea incredere in persoana de alaturi, sa comunicam (aici de obicei problema e cu noi), sa colaboram, nu sa incercati sa va impuneti ideile voastre, sa fie varietate. Am vazut relatii foarte reusite intre oameni apropiati ca idei si preocupari si care aveau corectitudinea si loialitatea sus in lista lor de valori.

| Dariusuu a răspuns:

Care-i secretul?

Păi IUBIREA e secretul.Să ai succes într-o relaţie înseamnă să laşi după tine să laşi la o parte orgoliul, să iubeşti sincer, să comunici deschis cu persoana iubită şi cel mai important cred eu este să nu-ţi pui măştii pentru ca persoana de lângă tine să te vadă cu totul astfel.

Acum ca să-ţi răspund şi la a 2 întrebare îmi asum cuvintele şi pot spune că nu toţi bărbaţii caută iubire din partea unei femei. Unii caută o aventură de o noapte, alţii caută afecţiune din partea lor, alţii îs doar curioşi adică în trecere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sinceritate, empatie si fidelitate

| situation97 a răspuns:

Sex..scurt si la obiect