| SunshineSunrise a întrebat:

Care e treaba cu copila asta proasta Billie Eilish? Are cearcanele alea zici ca baga prelandez, o spalacita. Mi se pare prea wannabe, se îmbracă ca un gangster, are 16 ani și nu face rău nici unei muște, se vede după ea. Pe bune, nici măcar nu are forme e un stâlp si pun pariu ca dacă ar da de un negru sau un american si-ar lua-o grav și i-ar ieși tot stilul asta din cap care nu o definește + de asta ea face muzica pop, deci nu are treaba stilul ei de rap/gangster cu muzica ei pop de dragoste. Pe bune, cat de penibila poate sa fie și care e faza cu ea? Cine nu o știe sa o caute pe net

4 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Doar ea îți pare penibilă din toată "muzica" din ziua de azi? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce problema ai tu de felul im care se îmbracă ea si cum arată? Pe bune! Sau dacă are forme... Importanta este vocea si ea are o voce foarte frumoasa, si niste cântece superbe!

Răspuns utilizator avertizat
| dreambig18 a răspuns:

Ea nu face muzica pentru ochi, face muzica pentru urechi.