| Radu_5773 a întrebat:

Care este cea mai buna pasta de dinti? laughing ( blendamed 3D white thinking >: ) FUNDA

Răspuns Câştigător
| NewSummer2013 a răspuns:

Nu!

Colgate whitening! E cea mai buna pasta de dinti! Iti albeste dintii chiar pana-n 3-4 zile de folsire :)

Te speli pe dinti dimineata si seara si e suficient!
Nu se ingalbenesc, nu apar carii, etc

Iar albul pe care il obtii se pastreaza si daca nu te speli mereu cu aceasta pasta. De exemplu eu nu m-am spalat 3 zile pe dinti :)) Si tot albi, albi ii aveam!

Crede-ma! E cea mai buna pasta de dinti posibila!
La toti am recomandat-o, si toti au fost multumiti. :)

Iata o poza, ca sa stii ce sa iei;)) Ca poate cumperi alt ceva :))

http://img.kudika.ro/......527144.jpg

Ok? Sper ca tea-m ajutat...
Poti sa ai incredere in ceea ce ti-am recomandat;)

O seara buna!
:-*:);)

4 răspunsuri:
| Aηηy a răspuns:

Eu cred ca colgate happy.

Răspuns utilizator avertizat
| Loka a răspuns:

Colgate e cea mai buna iti spun eu 100%

| Ada11 a răspuns:

Nu conteaza.Conteaza cat de bine te speli. Stiu de la un medic stomatolog. Poti sa-ti iei si de aceea cu 3 lei si e foarte buna. big grin