| Villy0po a întrebat:

Care este cea mai de groaza/stranie intamplare...sau cel mai groaznic vis al vostru?

5 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Am visat cu Justin Bieber!

| ĄŇÐİ a răspuns:

Buna.Cel mai groaznic vis al meu a fost cand am visat ca fug deasupra unui bloc ff inalt si la un moment dat blocul s-a terminat si eu am cazut in gol.Cand m-am izbit de pamant am tresarit si m-am trezit.

| OglindaOarba a răspuns:

Visul asta l-am avut cand eram foarte mica [prin aIIa].
Eram cu o familie intr-o masina si urcam un deal si la un moment dat am facut pana.Langa noi era un fel de vila din aceea veche si ne-au poftit familia de acolo sa dormim acolo pana se rezolva problema. Familia era tare ciudata: erau inalti toti cu ochii cenusii si tenul foarte palid. Dupa asta eu nu mai eram prezenta in vis fizic.vedeam tot ce se intampla dar nu eram acolo.
Era noapte si luna era plina si fetita[din familia cu care venisem] s-a dus in bucatarie si acolo era un cadavru putrezit si barbatul din familia gazda manca din el. Fetita s-a speriat si si-a strigat parintii si au fugit in masina [nu stiu cum de era reparata] si au pornit masina. Conducea incet si au trecut pe langa o cabanuta de lemn unde erau niste carlige agatate de prispa si erau niste cranii legate intre ele cu mate si se balanganeau din cauza vantului.M-am trezit terifiata.

| Mady5Stars a răspuns:

Am visat ca inna e profa mea de engleza! teribil vis...

| mypasionareyou a răspuns:

Cel mai groaznic vis... pai. ar fi mai multe care m-au speriat la cumle 1. un vis ideal putem spune( cu o arhitestura minunata romaneasca, palate si case obieresti in ruina, dar care pastrau inca multa glorie, intr-un cadru natural minunat) totul pana la o casuta suspecta in care traiau servitoarele, in care se intamplau lucruri ciudate. simteam ca eram posedatahappy 2. secvente sacadate cu mine si prietenul meu si el cu alta fata... se succedau necontrolat si eram ingrozita. multumesc lui D-zeu ca s-a terminatlaughing.3. poate cel mai groaznic: eram la mine in bloc, de la subsolsi de pe acoperis se auzeau cantece tribale, se vedeau lumini albastrui si erau din ce in ce mai aproape. prin dulapul din camera mea se trecea ca printr-un portal in lumea lor. acolo torturau crestinii si ii obligau sa se converteasca. visul s-a terminat cu mine refuzand sa ma convertesc si spunand ca mai bine ma omoarahappy