| klau27 a întrebat:

Care este cea mai frumoasa amintire de-a ta din copilarie? ce o face atat de speciala?

Răspuns Câştigător
| AliNuTzA_9627 a răspuns:

Cele mai frumoase amintiri imi sunt vacantele de vara la bunici, cand stateam pe afara pana tarziu, primul sarut:$, .toate sunt speciale pentru ca acum nu am aproape persoanele pe care le iubesc si cu care mi-am petrecut copilaria... le simt lipsahappy

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Imi amintesc...eram in clasa I si am venit intr-o pauza pana acasa pentru ca uitasem ceva.Cand am intrat in casa, i-am vazut pe parintii mei stand pe canapea, si pe tata care era cu vreo 4-5 genti mari, care doar ce se intorsese din... Spania parcathinking sau Turcia.nu mai stiu exactthinking dar tata se intorsese atunci dupa luni bune ...am fost foarte fericita atunci si cand am ajuns inapoi la scoala cred ca le-am spus tuturor ce fericita sunt ca s-a intors tatal meulaughing.big grin

| monyk a răspuns:

Buna, sunt multe...fiecare intamplare si traznaie e frumoasa si iti amintesti cu drag de acele momente...

| lola a răspuns:

Cele mai frumoase amintiri sunt de cand ma distram cu bunica mea si faceam concurs care fuge mai repededay dreaming si cu cata pofta radeam cand imi spunea ce traznai facea mama cand era mica.

| MM a răspuns:

Toate momentele cand eram cu sora mea si cu bunicul.Sunt speciale pentru ca acum nu-i mai am pe niciunul...

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Cred ca imi aduc aminte, pentru mine este o amintire simpla, dar frumoasa.
Cred ca aveam vreo 4 ani (asta e printre primele mele amintiri din viata) si mama si bunica mea faceau placinta cu mere si eu le-am ajutat. Mi-aduc aminte perfect locul unde stateam, cum arata mama si bunica si mirosul acela specific. Ce a trecut timpul...si buna intrebareawinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai frumoasa amintire o am de la primul Craciun pe care l-am constientizat.Nu pot sa uit bradul imens, cu globuri mari, stralucitoare si instalatia cu beculete micute, micute...Ingerasii atarnand pe crengute si beteala argintie...superb...