| LiveWhileWereYoung a întrebat:

Care este cea mai frumoasa amintire de-a ta din copilarie? Ce o face atat de speciala?

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Intrebarea in cazu unora ...este happy
Va placut copilaria?
Nu neg,am avut clipe fericite,cei drept numarate pe degetele de la o mana,restul... imi aduc aminte vag cum ma plangeam la tata sa ma lase afara din casa.
Ce pot spune, uram sa raman cu tata acasa, si inca urasc acest lucruhappy
Acum ca sunt adult si tot urasc lucru asta, parca nu sunt eu cand e el langa mine, parca ma simt nasol, adica e genu de om care baga sula in coaste pentru orice nimic.

| Genessis a răspuns:

Nu cred ca exista numai una. Cele mai frumoase amintiri ale fiecarui copil sunt momentele petrecute cu parintii. Abia cand ajungi la maturitate, iti vei da seama de iubirea pe care ti-au purtat-o, ai sa regreti de toate momentele in care v-ati certat si in care ai gresit, si iti vei dori sa fii iar sa fii fata mamei si a tatalui.