| benny7 a întrebat:

Care este cea mai importantă decizie pe care ați luat-o în ultimii doi ani și cum ați adus-o?

Răspuns Câştigător
| Steregoi a răspuns:

Decizia de a aprofunda mai mult si de a avansa mai mult in cunostinta despre Dumnezeu.

8 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Sa nu-mi mai pese de nimeni
Am realizat ca majoritatea oamenilor sunt egoisti

| Justme1997 a răspuns:

Am luat multe decizii în ultimii 2 ani și nu sunt sigură că e vreo una bună

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am decis să muncesc mai mult și să dau din gură mai puțin. Sa ajut lumea, să mă împrietenesc cu oamenii. happy

Peste ceva timp, nu voi mai putea face asta, și nu ma voi mai bucura la maximum de timpul acesta.

O decizie neaparat anume, nu a fost. Probabil ca dorința de a ma înrola in marină. Și asta voi face happy

| benny7 explică (pentru anonim_4396):

Da! DE a ajuta lumea e ok*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-am facut cont aici.
Inca supravietuiesc.

| wpetterssone a răspuns:

Decizia de acum 28 de luni a fost de a mă muta din capitală, la 80 de km de ea, la aceeași distanță de familie și serviciu.
Și știi ce? Nu regret nimic. Îmi vizitez părinții la fiecare 4-5 zile, depinde cum lucrez. Pe tata pot să-l întâlnesc chiar când merg la serviciu, căci el lucrează în zonă.

| Kerre a răspuns:

Cred ca cea mai grea decizie pe care am luat-o in ultimii ani a fost alegerea meseriei. De mic am avut mai multe preferinte de meserii si cand am terminat scoala mi-a fost destul de greu sa aleg.

| IoanaRoman09 a răspuns:

Am decis sa renunt la o parte din familia mea.
Nu a fost prea complicat, fiecare isi vede de drumul lui pana la urma.