| hândel a întrebat:

Care-i cea mai mica nota luata la scoala? Eu am luat de la 1-10.batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Elly4all a răspuns:

Tocmai am luat un 3laughing la matelaughing

31 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Felicitari Otonis, e bine ca nu ai ratat nici una, de asta sunt notele, sa fie luate, de cine...nu conteza...

| fluturas a răspuns:

Poi 3 laughing la franka laughing
era mare da mare galagie in clasa laughing si vn profa mai tarziu la ora cam pe la si un sfert laughing aude asa mare galagie si bun laughing scoate-ti o foaie de hartie : dictare laughing laughing era primul an de franceza laughing si clarr ca am luat 3. norocul meu k nu ni le-a trecut laughing in rest numai de 9 si 10winking kiss

| hândel explică:

Felicitari "Elly4all"!hee hee Uite un premiu de consolare, insa data viitoare sa nu se mai intample, bine? tongue

| juniper a răspuns:

5-10.

| Ana a răspuns:

Cea mai mica nota. 3 big grin la geografie

| arysa a răspuns:

Cea mai mica un 3 dar trecut cu creionul si sters intr-un final fericit. Restul de la 5 in suswinking

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Tinand cont ca am facut liceul de chimie am avut note destul de bune big grin la chimie am luat o data un 2 pentru ca am copiat blushing in rest am avut note bune.la romana si engleza am fost cea mai buna ajungand la olimpiada pentru tara la limba romana si la olimpiada pe oras la engleza big grin
in schimb cu franceza am fost mereu certata oh go on laughing

| Bishop a răspuns:

Norocosule laughing
eu am de la 6 la 10batting eyelashes copil model ce sa mai... de fapt adolescenthee hee

| Elly4all a răspuns:

big grin Am inteleslaughingmersi otonisbatting eyelashes

| Klara a răspuns:

Am avut un 2 la logica, intr'a 9'a, ca m'a prins bursucul (asa i se spunea profului) copiind.

| Orannginna a răspuns:

Le'am incasat pe toate numai pe 1 nu! laughing

| Diva a răspuns:

Cea mai mica a fost 4

| mariutza a răspuns:

Cea mai mica nota pe care am luat'o a fost 1 la istorie ca am soptit un cuvant

| www a răspuns:

Cea mai mica 2.

| lola a răspuns:

Cea mai mica? 3
Si, ca si licurici, si eu o sa o urasc pe profa de fizica toata viatalaughing

| naya a răspuns:

4-10 dar rareori alea mici devil

| m4them4tic a răspuns:

2-5big grin..si cate un 6 rar
Glumesc.
2-10big grin.Am reusit sa nu ma fac cu nicio nota de 1 in 12 ani de zile, e o performantarolling on the floor

| Munchkin a răspuns:

Cea mai mică... aaa... un 7 la geografie thinking

| Licurici_2296 a răspuns:

3-10. o sa o urasc pe profa de fizica toata viata big grin

| adytzzkiss a răspuns:

4-10

| AndreeaDeea56 a răspuns:

laughing 5-10.
5 am luat la muzica pentru ca am cea mai nebuna (in sensu rau) profa de muzica din scoala sidupa nici 2 cuvinte iti da nota, nici nu te lasa sa vorbesti.ma rog.

| M.A.R.V a răspuns:

Cea mai mica nota a mea a fost 2 pentru ca tot imi punea intrebari colegu.

| M.A.R.V a răspuns:

Evident si el tot 2 a primit.

| danim7 a răspuns:

1-10 laughing am luat 1 la geografie in a 7 ca n-am stiutcapitalele la unele tari laughingde fapt la nici una n-am stiut laughing numai dale grele mi-a dat si nu invatasem laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am luat un 2 la religie pentru ca am copiat Crezul si un 3 la mate.In rest am avut note bune, am avut cativa ani de glorie la Lb.Romana,luam numai 9 si 10 in teze.Am schiopatat la mate si fizica, in rest a fost ok happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bv tie... diversitatea la putere! la mine a fost 4-5 la mate dar nu in catalog doar la lucrare m-am pus pe invatat am luat 8 pe primul semestru si 10 pe al doilea...dek...ne mai anunti cand vei lua 1...hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

6 la matematica in clasa a 6 a.Am plans o saptamana, dar am reusit sa imi indrept media apoi. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai mica nota a mea a fost un 3 la biologie.......in rest de la de la 5 in sus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai mica nota a mea e 4 si cea mai mare 10yawn(rareori note mari)