| AdinaVreaDoarFunditeDePusInPar a întrebat:

Care este cea mai norocoasa zodie? Argumentati(si exemple daca se poate). Ms anticipat:*

Răspuns Câştigător
| AndaWest a răspuns:

Nu exista o zodie mai norocoasa ca cealalta, fiecare are doza lui de noroc, ce-i drept... unii mai mult si unii mai putin

4 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Fiecare om,care are o anumtia zodie este norocs,asta nu inseamna ca daca esti rac esti foarte ghinionisti cunos oameni care sunt si sunt norocosi,eu iti voi zice care se spune ca e o zodie norocoasa,Leii sunt norocosi la banii dar e zice ca in dragoste nu,ei bine eu sunt zodia leu, in mare parte are dreptate in mare nu am deunde sa stiu, dar am avzut ca ceea ce zice in zodie nu tot timpu e adevarat ci doar tu ai imrpesia ca e adevarat si te lasi prin in aceasta iluzie si condus de ceea ce se spune.Inafara de lei mai sunt si berbeci doar daca depun efort,in rest raci cica sunt ghinionisti, iar restul zodiilor sunt intre. Poti sa creezi asta? Eu zic sa nu, fiecare are norocu lui si ghinionu la fel.

| BlackVeil a răspuns:

Dupa parerea mea norocul ti-l faci singur! Nu exista zodii norocose sau ghinioniste...

| HotDark a răspuns:

Berbec, stiu pentru ca eu sunt zodia asta laughing e foarte norocoasa si daca nu gresesc si cea mai bunawinking

| gogaie a răspuns:

Poate găsești răspunsul tău aici http://tedoareminteacunoi.blogspot.com/ :D