| Alëxa_9778 a întrebat:

Care este cea mai rapida cale de a face un baiat sa te placa? vreau in special raspunsuri de la baietihappy

Răspuns Câştigător
| WickedBoy a răspuns:

Uite parerea meabig grin

Sa nu fie genu ala de fata perversa ca nu are nicio sansa.(asta daca imi caut o prietena nu o t****)

Sa nu se poarte "baieteste" adica sa bata lumea si chestii din astea ca nu am chef sa mananc bataie din cauza ei

Sa tina la mine oarecum.adica nu sa ma iubeasca neconditionat dar totusi sa fie ceva tongue

Cat despre intrebarea ta uite, fi tu insuti si depinde de ce baiat vrei sa impresionezi o sa te poti ca atare laughing(adica daca e manelist trebuie saasculti si tu, daca e emo te tai si tuhee hee 4lovelaughing

5 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Te imbraci si iti aranjezi parul frumos si-atunci se va indragosti de tine.

| Helvete a răspuns:

Cand o sa intelegeti ca nu poti 'face' pe cineva sa te placa?! Ori te place, ori nu. Daca vrei sa stii daca te place cineva sau nu, vorbesti cu respectivul, va cunoasteti, si apoi el o sa iti zica asta. Doar nu iti imaginezi ca exista o formula magica secreta, pe care o spui cuiva, si bang!, te place laughing. M-am referit per total aici. Insa daca te referi doar la aspectul fizic, atunci... depinde de la persoana la persoana, de preferintele fiecaruia.

| loveaholic a răspuns:

Angry young and poor, scuze ca te contrazic. nu vreau sa fac scandal. dar sunt foarte multe cazuri cand cineva este refuzat prima data, apoi persoanele devin un cuplu. realizezi cat tii la o anumita persoana cand e plecata mult timp, de exemplu, cand te ajuta. nu spun ca in toate cazurile

| Kheeda a răspuns:

Parerea mea e ca nu e un truc anume ca sa faci un baiat sa te placa. fii tu insati happy

| YeowangBalam a răspuns:

Fi tu insati iar daca acel baiat te merita veti fi imreunahappy