| marynutza007 a întrebat:

Care este cel mai amuzant lucru care vi s-a intamplat? funda la cel mai funny

Răspuns Câştigător
| Electro622 a răspuns:

Asa..sa iti povestesc o zi de-a mea foarte funny rolling on the floor deci am vazut ca e soare afara imi spun un prieten: hai afara cu bicicleta.....ies pe usa blocului si incepe sa ploua intru iar in casa il sun si i spun: hai la mall ies afara dp o ora si este soare iar laughing ma rog dar totusi am mers la mall cand ajungem vrem sa intram cand bodygardu zice :cati ani aveti baieti (prietenu meu avea 14 si eu la fel exact varsta cu care putem intra) si desteptu meu de prieten incurca data in care s-a nascut si bodygardu ne da afara laughing mergem pe o strada si gasim un portofel pe jos si vad un domn in fata si ma duc la el sa il dau ( credeam ca era al lui asa si era) ma duc la el si spune: baiete si faci cu portofelu meu in mana nu iti e rusine nu te-a invatat mama ca nu trebuie sa furi rolling on the floor)))(cand de fapt eu i l-am inapoiat) mergem putin si intram la kfc, ma dc sa imi iau o apa cand imi dau seama ca am uitat portofelu acasa, ma rog mergem pana la urma in parc si incepe sa ploua iar laughing (credeam ca sunt plin de ghinion), cand se face seara il salut pe tovarasu meu si merg spre casa, ma urc in autobuz era gol si imi zic ( mama gata cu ghinionu) cand la a-3a statie intra un grup de copii care fusese in parc cu scoala si au plecat pentru ca au inceput sa ploua (asa banuiesc) si se umple tot autobuzu si surpriza a venit si controloru rolling on the floor copile cati ani ai? nu am bilet! la urmatoarea statie cobori laughing)si asa am si facut pana la urma am mers pe jos prin ploaie dar a fost mai bine ca in autobuz, ajung acasa si ma duc in pat si stau linistit ma duc la calculator si stau vreo ora asa cand cade curentu din cauza vremii laughing si asa a decurs aceasta zii magnifica laughing sper ca e destul de funny ( nu am inventat nimic laughing )

| marynutza007 explică (pentru Electro622):

Foarte tare happy chiar ciudat dar fain happy

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eram in masina la semafor, geamul deschis si o masina de pe contrasens a trecut printr o balta si toata apa a intrat in masina si m-a facut leoarca.

Mai funny a fost ca masina s-a oprit si au coborat 5 muncitori din ea sa isi ceara scuze.

| andrei1237 a răspuns:

Cand am furat cirese de la vecini.

| Likeabossy a răspuns:

Am dat cu capul de usa de la petshop din Afi.mi-a luat ochii un catelus, nu am vazut ca de fapt era usa din sticla si am intrat fix ca un bolovan. Partea proasta e ca petshop-ul era plin.