| deedee_3754 a întrebat:

Care este cel mai bun aparat foto? eu vreau sa-mi cumpar nikon este bun? happy

5 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Nikon este o firma OK producatoare de aparate foto. Acum depinde sa-ti fixezi modelul in functie de ce- ti doresti tu sa faci cu el, de performantele care vrei sa le aiba (zoom, card de memorie, lentila, etc.) Alte firme bune sunt Canon, Olympus dar sunt putin mai scump

| DeeaLove4 a răspuns:

Hmmm`ti-as recomanda sonny

| xoxxxoooxo a răspuns:

Da, este foarte bun.Are tata. 99% calitate

| SweetAnna a răspuns:

Da,este de mare calitate.Eu am un Nikon COOLPIX 12.0 megapixels 3.6x zoom si este ft bun

| Complicat a răspuns:

Incearca Canon sau Sony tongue better