| Elli9Sweet a întrebat:

big grin Care e cel mai bun aparat foto Nikon? Vreau sa imi cumpar unul... :*
Fundita big hug

Răspuns Câştigător
| AaDdEeLINA a răspuns:

Nikon D4

2 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Ţi-ai pus întrebarea dacă ai bani laughing? cel mai bun presupun că e Nikon D7100.
Cele mai populare am văzut ca este d3100, nu e chiar aşa scump dar am văzut la mai multă lume.
Apropo degeaba ai cel mai bun aparat, trebuie să ştii să îl foloseşti.

| MilkyWAY3027 a răspuns (pentru Evolution):

...are bani daca a pus o astfel de intrebare, oricum e "super ieftin" un Nikon D7100 nu costa decat 5.699, VIRGULA 99 Lei (cattt? aoleuuu! 57 de miloane lei vechi) happy