| AdrianDragan10 a întrebat:

Care este cel mai frumos campionat de fotbal?
P.S.: Mie îmi place Premier League

12 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Nu este clar? Premier League!

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

4-0 omule. De vă băteam și pe voi cum trebuia era relansarea!

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Arsenal nu-i Feyenoord!

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Sunteți mai norocoși, corect. Cam asta v-a diferențiat pe voi de atunci de Feyenoord de acum, bulanul.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Am jucat ca ultimii prosti, nu ma ascund dupa deget de acest lucru. Pauza competitionala ne-a dat peste cap, trebuie sa revina forma noastra, dar daca se accidenteaza Sanchez, totul e PA!

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Lasă că sper eu încă că va fi o revenire și vă vom umili în retur și se va răzbuna tot norocul ăla.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Vise, diavolisorule, vise!
Returul este pe Grove,, dupa meciul asta devenim campionii Angliei/

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Viseeee. Drimmeroo keep dreaming! Acea umilință va fi cireașa de pe tort și timpul trece repede.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Bwhahahahahahahahaha,, ma faci sa rad cum n-am mai ras de mult!
United e in moarte clinica, are deja cosciugul pregatit, iar Arsenal aduce cuiele si groapa e sapata de Van Gaal, si Mourinho o astupa.

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

O să fie un alt sezon început cu dreptul și după intrat în hibernare cel mai probabil pentru voi. Roagă-te să nu fie așa. Oricum numele tău încep să conștientizez că te caracterizează perfect Drimmero.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Cel mai original nume, ce pot sa zic?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Premier League este favoritul meu, dar as putea spune cam acelasi lucru si despre Serie A.