| anonim_4396 a întrebat:

CaRE este cel mai jenant lucru care vi s-a intamplat cu iubitul/ iubita voastra? tongue Fundaa happy

Răspuns Câştigător
| Cattalina a răspuns:

Cel mai jenant lucru? thinking
Poi eram afara cu el si el statea bine mersi pe banca si nu stiu ce am facut dar din greseala in loc sa imi pun mana pe mana lui care era pe picior am pus-o altundeva whistling I don't want to see laughing))

2 răspunsuri:
| nicoleee30 a răspuns:

Cel mai jenant moment e atunci cand mi-a vazut sfarcu rolling on the floor)

| Gumitzza5 a răspuns:

Off iar imi aduc amintelaughing.Eram prin parc toamna cu el si era mult noroi pe jos pentru ca ploua des.El era mai in fata mergea putin mai repede ca eu vb la telefon cu mamastraight face. Apoi cand m-am dus la el am vrut sa-l imbratisez dar am venit cu putere si am cazut amandoi in noroi alalaughingrolling on the floor. Jenaantt...