| paupaulapaulina a întrebat:

Care este cel mai mare sacrificiu pe care a-ti fi in stare sa-l faceti pentru cineva drag? big grin
Dau Fundita big grin

( A-si dori sa mentionati pentru cine a-ti face sacrificiul happy )

Răspuns Câştigător
| AɱαȥιɳɠʷᵒʷAɳιɱαTҽ a răspuns:

As muri pentru cineva drag... pentru persoana iubita sau cineva din familie. Ce inseamna dragostea daca nu esti gata sa iti dai viata pentru ea? Si care ar fi sensul vietii daca cea mai importanta persoana din viata ta nu mai e? Daca o iubesti inseamna ca ea este totul pentru tine, ca ai face orice pentru ea, sa o faci fericita. Daca nu pui viata ei mai presus de a ta inseamna ca nu o iubesti cu adevarat. Si ca... "Te iubesc" sunt doar niste vorbe goale.

4 răspunsuri:
| BeHappyForMe a răspuns:

As muri daca ar fi nevoie, mi-as dona organe daca ar fi sa aiba nevoie, bineinteles pentru prietenul meu as face toate astea pentru ca-l iubesc mult.

| haiZI a răspuns:

M-as da jos din pat,
mai mult de atat nu ma sacrific
tu?

| Romancutza a răspuns:

Sacrificiuliubiri este viata.Ati da viata pentru tine inseamna ca te iubeste.Deci eu una, mi-as da viata pentru jumatatea mea.

| Deny93 a răspuns:

Poi eu as fii in stare sa imi dau viata pentru el.adika daca ar trebui sa moara cineva dintre noi doi as alege ca eu sa mor ca el sa traiasca.sh astea nu sunt doar vorbe ci sunt in stare de fapte...ptr un baiat la care tin fff mult:X:X