| marycris a întrebat:

Care este cel mai scurt mod de a slabi 10 kg? pentru cei ce au testat.nu sa ziceti nu mai manca aia aia aia dupa ora 6... vreau o dieta scurta si eficenta.rapid.funda

1 răspuns:
| Bambina15 a răspuns:

Nu cred ca vei fi foarte incantata de raspunsul meu, insa o metoda de a slabi rapid si eficient nu exista. Iti poti da organismul peste cap si pui inapoi de 2 ori mai multe kg. Eu am slabit 5 kg mancand sanatos si nu am pus nici un gram inapoi. Poti sa te informezi si sa primesti sustinere aici: www.slabute.ro Un site foarte bun! :) Te pup!