| marycris a întrebat:

Care este cel mai scurt mod de a slabi 10 kg? pentru cei ce au testat.nu sa ziceti nu mai manca aia aia aia dupa ora 6... vreau o dieta scurta si eficenta.rapid.funda

3 răspunsuri:
| LoveBonJovi a răspuns:

Cel mai bine ar fi să îţi reduci mâncarea la jumătate, să bei cel puţin 1 - 1, 5 litri de apă pe zi şi să faci cam 30 de minute mişcare în fiecare zi.
Crede-mă dacă faci aşa, nu ai cum să nu slăbeşti.
Dar dacă te înfometezi (ceea ce eu te sfătuiesc să nu faci!), nu o să reuşeşti decât să pui mai multe kilograme la loc.
Baftă!

| Vulvatron a răspuns:

Heroina laughing

| deutzik34 a răspuns:

Sa bei multe lichide:apa si ceai si lapte etc dar nu sucuri.mai redu din dulciuri si nu mananci seara la mine a functionat.sa-mi dai funda