| nuaminspiratie a întrebat:

Care este cel mai stupid lucru pe care l`ati factu vreodata?

Răspuns Câştigător
| Jigsaw a răspuns:

Umm...i-am pus unei colege in buzunarul de la geaca un sandwich jumatate mancat intr-un ambalaj pe care am scris "Toba de cal" si pretul 2.50 lei.

3 răspunsuri:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună.
Am vomitat la restaurant rolling on the floor).
Baftă.

| thegatekeeper a răspuns:

In scoala generala, intr-o zi, eram atat de entuziasmata din cauza unei melodii, incat am inceput sa sar in baie cu o colega si am lovit cu genunchiul fix chiuveta, care a cazut si s-a spart cu un zgomot foarte puternic. Dar, cum am aproape intotdeauna noroc, am scapat spunand ca a cazut singura cand ma spalam pe maini fiindca nu era prinsa bine in perete whistling.

| EuTeIubesc a răspuns:

Huh.Sa ma gandesc.thinking Poi, Eram vara asta pe str cu gasca si in ziua aia imi luasem sandale noi, superbe! Le iubeam, dar at pe strada, alergam dupa o fata, si am cazut in fata iubitului meuhee heelaughing.Si m.am lovit cam rau la genunchiul dreptstraight face. Peste 5 min am cazut iar tot in fata luilaughing, tot la genunchiul drept.laughing). 1sapt n.am putut sa merg normallaughing))
Faza stupida e k le.am zis ca mi-am rupt piciorul doar ca sa stea cu mine pe bordura si sa vbhappy