| Frrramboise a întrebat:

Care este cel mai stupid lucru pe care l-ati vazut/auzit vreodata?

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Un pusti de 10 ani care se dadea la una de 18 anisurprise

April
| April a răspuns:

Topaiala lui Geoana de dupa alegeri si inainte de a se afla rezultatul final.

| Elena1234456 a răspuns:

Cel mai stupid lucru pe care l-am vazut este promovarea prostiei in Romania.

| Sოﺁℓε a răspuns:

""o sa raman insarcinata daca ma masturbez cu periuta?'' asta este laughing le-am citi pe aces forum si inca ma ingrozesc.

| Butsilee a răspuns:

Lucru stupid ce am vazut eu thinking e vorba de o colega de a mea...se uita la degetul meu (aratatoruL) si radea de nu mai putea
Si auzit thinking multelaughing ca si 2+2=22 rolling on the floor

| tyana a răspuns:

Azi la mitingul din buc am vazut un reprezentat al PDL-ului batut cu oua, cotoare de mere si spalat de participantii la miting cu apa sau suc.Ma intreb cat de inteliget poti fi, sa iti faci simtita prezenta intr-un asemenea moment in mijlocul multimii, cand disperarea oamenilor nu are limite straight face

| KlaudyaAddha a răspuns:

Aveam o prietena care adora inainte H20.Si era asa nebuna in cat se credea sirena.La ora de desen profesoara a pus-o sa puna apa in pahare si ea a zis "Dar mi-e frica doamna profesoara.Parca sunteti Zein, vreti sa-mi raspanditi secretul!". Normal ca s-a ales cu un 4, a refuzat-o pe profesoara aia de atatea ori pana a enervat-o la culme.

| Đοαr eu şi ατâτ ♥ a răspuns:

Poi.

Cica 5 x 5 = 35 laughing

Si ar mai fi colegi mei de la gradina zologica rolling on the floor

| GdX a răspuns:

Ce a intrebat un baietel acum 4 zile: Am 10 ani si vreau si eu prietena,. Sau ceva de genul asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Esti cumva lesbi"?