| Lydia22210 a întrebat:

Care este cel mai stupid lucru pe care l-ati auzit/vazut vreodata?

10 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Mi se pare stupid si penibil cand cineva povesteste o intamplare la care am participat si eu si infloreste si complica si minte de ma fascineaza si pe mine, partea penibila e ca il las sa spuna si apoi spun ce a inflorit devil

| Wolfszeitt a răspuns:

Sunt atât de multe exemple numai pe site-ul ăsta și tu vrei să mă limitez la un singur lucru?

| Dariusuu a răspuns:

Generația asta e stupidă.

| Seducatorul a răspuns:

Faptul ca am alunecat pe gheata in luna iulie!

| svartirhimnar a răspuns:

Fără număr.

| Zapkitu a răspuns:

Cersetor care dadea bani de pomana (probabil era un om imbracat in cersetor si era la caterinca)...

| Annyya a răspuns:

Sa te desparti de un baiat doar pentru ca a dat like-uri la niste fete pe Facebook laughing. Intalnesc destul de des gelozii datorate unui asemenea lucru straight face

| FuckTheSystem01 a răspuns:

Sa te uiti la un fil de groaza si sa zici ca iti place dar de fapt faci pe tine de frica -_-"=]]]doamne

| cool1 a răspuns:

Pai mi s-a intamplat odata...Eram la munte cu familia si cu niste prieteni de familie(care au un baiat)si o alta fata.Era dimineata si mergeam la baie, din intamplare, in acelasi timp cu acel baiat(nu in baielaughing. Fata aceea era in toaleta si deoarece credea ca era prima care s-a trezit, a lasat usa deschisa.Si cand tocmai se ridica de pe tron, baiatul acela intra.happy.Sta 2 secunde si se uita la ea, ea la fel. Fara sa inghita sau sa spuna ceva, se intoarce si merge la cealalta toaleta. Funda!

| KotaKoty a răspuns:

O batranica inotand victorioasa.