| anonim_4396 a întrebat:

Care este citatul vostru favorit?

Funda!

Răspuns Câştigător
| HotChoclate a răspuns:

Imi iubesc tara atunci cand nu ma uit la televizor si cand nu merg pe strada-Octavian Paler
Fericiti sunt cei care traiesc, lupta si sufera pentru un ideal-Vitor Cousin

3 răspunsuri:
| Bogdybgd a răspuns:

Înşirând persoanele ce nu mâ înghit pe 10 km, măsor succes-un 20 de centimetri.
Când toţi prefăcutii se prefac că stiu, ridică doar degetu mijlociu!

| Annonymus0000 a răspuns:

Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former.

Albert Einstein (1879 - 1955) laughing

| Miaaaaa_6892 a răspuns:

Una dintre cele mai importante trasaturi care te ajuta sa treci prin viata mai usor este simtul umorului' happy
asta pentru ca sunt o persoana cu simtul umorului big grin