| Miha1308 a întrebat:

Care este citatul vostru favorit?big grin

Răspuns Câştigător
| Bishop a răspuns:

''Niciodata sa nu spui niciodata.''

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
"Trăiesc prezentul fără frica trecutului şi amintirea viitorului!"
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

"Inima omului e larga, de ce unii si-o poarta stramta si plina de ura?"

| Bacemi a răspuns:

Daca iubesti pe cineva lasa-l sa plece, daca se intoarce inapoi e al tau, daca nu, nu a fost niciodata.

Elianna
| Elianna a răspuns:

"Cel mai bun sot este arheologul.Cu cat imbatranesti mai mult, cu atat se arata mai interesat de tine"

| Arthur a răspuns:

" Zâmbeşte, mâine va fi mai rău! "

April
| April a răspuns:

'Atat cat pot."-Marguerite Yourcenar

| JeSa a răspuns:

„Nu spune niciodată "nu se poate", ci începe cu "să vedem"."
(Nicolae Iorga)

| LoveAngel223 a răspuns:

"Be always yourself" (fii mereu tu insati)

| Adryana a răspuns:

Am mai multe citate preferate, dar o sa scriu doar doua : " Cel mai trist lucru in viata este sa-l vezi pe cel pe care-l iubesti iubind pe altcineva", "You remember first kiss forever and ever."

| madycumada a răspuns:

Buna!happy
"Invata din ziua de ieri, traieste azi si spera pentru maine"
Pa'pa!

| βǿβǿ a răspuns:

Tine'ma aproape... pentru ca s'ar putea intr'o zi sa realizezi ca ai pierdut un diamant...in timp ce tu erai ocupat sa colectionezi pietricele!

Nu incerca sa fii a lor • Sunt multi care nu stiu ce vor • J` tine mereu deschisa o ureche • Sunt niste secrete • Doar intre fete love struck

astea 2love struck
funda?:*

| denysse_5976 a răspuns:

Am doua citate favorite:
'Tacerea este prietenul adevarat care nu te tradeaza niciodata';
'Toti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem acelasi orizont'.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Nu vreau un târg: te iubesc pentru că mă iubeşti. Vreau o certitudine:te iubesc pentru că te iubesc."

| rzvy a răspuns:

Absence is to love as wind is to fire; it extinguishes the small and kindles the great. happy