| Covaci_Alex_1998 a întrebat:

Care este, concret, diferenţa dintre filologie simplu şi filologie intensiv engleză?

3 răspunsuri:
| dedebt a răspuns:

La filologie simplu, nu se pune asa mare accent pe engleza. pe cand la intensiv engleza, e logic, ca e un grad de dificultate mai mare :d

| oOSaritaOo a răspuns:

la filo simplu e mai uşor pentru că faci doar 3 ore de engleză pe săptămână şi nu se învaţă atât de multă engleză, în schimb la filo intesiv se pune accentul foarte mult pe engleză.

| josephmic a răspuns:

Pai faci mai multa engleza