| TdsdfcelMaiStupid a întrebat:

Care este diferenta dintre iphone si ipod (@logic ca nu poti sa suni de pe ipod)?

2 răspunsuri:
| Didi908 a răspuns:

Scurt si fara explicatii mari.
iPodul este un iPhone, caruia i-au fost taiate telefonia, camera si microfonul.
In rest, este 100% la fel.
Nu vor merge aplicatii care folosesc camera, microfonul (daca pui casti cu mic vor fi utilizabile) si cele care folosesc conexiune 3G cand nu e WiFi.

Intelege ca iPodul este un iPhone, dar renuntand la 2-3 lucruri.
IPhone'ul este telefon.si iPod'ul este mp4 cu touch.imita foarte bine iPhone'ul.cu un iPodul nu poti suna pe nimeni evident.dar cu un iPhone poti asculta si muzica poti efectua si apeluri

| PanaDeIdei a răspuns:

@MissOnisca ipod`ul are camera big grin. in rest da, asa este