| gatita a întrebat:

Care este diferenta dintre o camera cu autofocus si una fara? ma refer la telefoane. Daca nu are autofocus iese poza miscata?

Răspuns Câştigător
| PuFoS97 a răspuns:

O camera la un tell...deci eu as prefera autofocus adica cu blit...in mod normal o fotografie iese foarte bine si fara autofocus pe timp de zi ma refer.iar noaptea functia autofocus chiar conteaza pentru poze daca vrei sa faci poze seara nu ies deloc bine

1 răspuns:
| Narcis2007 a răspuns:

Daca n-are autofocus nu iese miscata dar daca nu e la distanta potrivita iese mai neclara