| JustLauren a întrebat:

Care este direfenta dintre sexy si vulgar?
si fetele si baieti pot sa raspunda:d

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sexy e sexy arata bine si atrage atentia iar vulgar e (nesimtit/a si injura, se crede cel mai inteligent/a).

| Andrrr a răspuns:

Dupa parerea mea vulgar inseamna sa te imbraci cat mai sumar gen "pitipoancele " cum le spune toata lumea.Eu cred ca poti sa fi si sexy, asta insemnand ca atragi privirile baietilor si poti sa-ti etalezi si corpul fara sa fi confundata cu o usuratica.Asa ca sexy inseamna o varianta mai decenta a cuvantului vulgar si exprima mai mult respect de sine, cel putin eu asa cred.