| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti: cum vi se par tatuajele pe corpul unei fete? Sexy sau vulgar? A-ti refuza sa va combinati cu o fata din cauza unui tatuaj?

Răspuns Câştigător
| IoNuTz6666 a răspuns:

1)Naspa baietii mai mult poarte fetele nu prea.
2)vulgar e aiurea ca o fata sa isi strice corpul cu tatuaje.
3)Da oarecum

2 răspunsuri:
| BaiatulDePeTPU a răspuns:

Mi se par frumoase tatuajele, dar nu cele exagerat de mari sau care nu transmit nimic si sunt facute doar pentru a fi "la moda". Daca vrei sa-ti faci un tatuaj iti sugerez sa te gandesti bine.

| andreipavelbartos a răspuns:

Nu. Din potriva. tatuajele pe corp evoca un simt profund si stirneste sentimente profunde de iubire.