| CosminC86 a întrebat:

Spuneti-mi cea mai arzatoare dorinta din sufletul vostru!

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sa am un stil de viata care sa presupuna independenta financiara si o relatie de cuplu faina.

| MarianWLF a răspuns:

S-ai spun fetei cu care am copilarit de mic ca tin la ia din toata inima mea si ca vreau sa fim impreuna.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Sa se pocaiasca toata Tera, pana si animalele.

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,sunt mai multe...happy, una dintre ele ar fi sa am mai mult noroc, sau sa am extrem de mult noroc, fiindca atunci cand ai noroc, ai o viata mai buna[din toate punctele de vedere].Pa-pa!happy

| mady04 a răspuns:

Am mai zis de 10 ori cred, dar heylaughing As vrea sa fiu iubita si sa am pe cine sa iubesc. Atathappy

| Clape a răspuns:

Sa gasesc sensul unei vieti efemere...

| CosminC86 explică (pentru Clape):

Ciudat... mie mi se pare ca trece greu viata.

| Clape a răspuns (pentru CosminC86):

Ciudat? De ce? In ce sens trece greu viata?