| iulia_2767 a întrebat:

Care este filmul vostru preferat? funda pentru cel mai fain film

10 răspunsuri:
| Dariana a răspuns:

Arsenio Lupin.Al tau care e?happy

| ewe a răspuns:

Twilight, new moon, eclipsa.iti zic eu ca e cel mai fain.merita fundabig grinoh go on

| LexUTz a răspuns:

Balto se numeste si este un film animat! Este preferatul meu pentru ca are o anumita valoare sentimentalabatting eyelashes :X

| Dariii a răspuns:

A walk to rememberlove struck
Knife edge
Avatarhappy

| ForbiddenLove a răspuns:

Cruel intentions
hachiko a dog's story

| justmeesb a răspuns:

Joe black

| OMarmotaO a răspuns:

Twilight, new moon, eclipse, un cuplu mortal, spionul din vecini, scrisori catre julieta... poti sa il alegi pe care vrei toate sunt minunate!

| Madden a răspuns:

Wolfmen

| raluca25 a răspuns:

Mincinosul mincinosilorlove struck e superb!happy ti-l recomand:d

| BybyBlondina a răspuns:

Shutter; Mirrors