| Robert5678 a întrebat:

Care este ideea fetelor despre masturbare?

La ce varsta incep de obicei fetele masturbarea?

Răspuns Câştigător
| gabrielgypps a răspuns:

Nu exista o varsta a inceperii masturbarii la fete, exista u multime de femei maritate, cu copii, care nu s-au masturbat niciodata.
o parte din femei au nevoie de un partener pentru a le atinge, a le spune lucruri frumoase, sa le sarute, etc etc pana a ajunge la orgasm. deci nu cauta un obiect sexual, cauta un partener.
barbatii ne conformam cu ce gasim, important e sa vrea, iar in lipsa e buna si o mana calda.

1 răspuns:
| cata102 a răspuns:

La 5 ani! ahahahah