| Drums a întrebat:

Care este numele fetei/baiatului de care esti indragostit/a? iti place?:*

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pas. Urmatoarea intrebareahee hee

| Silvia a răspuns:

Şi cu ce te ajută pe tine să îi ştii numele?

| Aηηy a răspuns:

Eu il zic dar sper sa nu`si dea seama pentru ca apoi o sa faca misto de mine sad. De fapt ar fi 2 nume : vlad si flavius big grin

| nobody_9468 a răspuns:

Si daca nu sunt indragostita?

Bafta.

lolita
| lolita a răspuns:

Sotul meu se numeste David. imi place numele deaorece il relationez cu persoana lui.

| cornel a răspuns:

Alexandra:X

| Drums explică:

Ma intereseaza pentru ca atunci cand cineva e indr de o persoana ii place numele chestii iar dupa spune... e n-ai vazut ce nume urat avea...

| emma_6707 a răspuns:

Am si eu o intrebare... funda pentru ce o dairaised eyebrows

| TheOriginalUser:) a răspuns:

Alexhee heedaca te ajuta cu cevakiss

| buburuzaucigasa a răspuns:

Razvan :X.

| .sad a răspuns:

Grecu ( gaby )love struck

| imiplacemov a răspuns:

Bogdan
:X
imi placelove struck

| Miruna3094 a răspuns:

Nu conteaza cum il cheama.Ma intereseza sa ma respecte si sa ma iubesca.