| raulflorin a întrebat:

Care este numele unchiului tau preferat

Răspuns Câştigător
| NuImiSpunNumele a răspuns:

Laur, fiindca a stiut sa ma apropie de el, si imi spune ca sunt fata lui mai mare, el mai avand inca o fata si un baiat. Chiar a stiut sa ma apropie, cand eram mai mica, ma rasfata mai mult decat parintii.

6 răspunsuri:
| EkaBuBu a răspuns:

CornelsmugEu ii spun Corneluslaughing
Funda pleasehappy:*

| LolaLollita a răspuns:

Momentan nu am preferinte de acest gen, nu imi sunt atat de apropiati happy

| MaliciousDeath a răspuns:

Nea' Marinlaughing
Ma rog...Il cheama Marin, obisnuiam sa-l strig Marinel si a primit o bulina alba de la mine pentru ca a avut rabdare sa invete o pustoaica de 6 ani sa pescuiasca.Cand ma gandesc ca au trecut 10 ani...

| Voidwithin a răspuns:

Florin

| LorenaAnca a răspuns:

Eugen happy El m-a invatat sa fiu mai tupeista (cand e cazul).

| Irinα a răspuns:

Eduard big grin