| valentinamarinamary a întrebat:

Deci ..am o mare problema, nu am mai intrat pe mess de vreo saptamana si acum cand incerc sa intru imi spune ca contul mi-a fost blocat am dat la forgot password si imi da o intrebara..care este numele unchiului meu preferat dar nu mai stiu ce am pus atunci..cu 2-3 ani in urma,.ce sa faccc? Ajutorrr!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Daca iti spune - contul a fost blocat, lasa-l asa! In cateva ore se deblocheaza singur. Cineva a incercat mai multe parole pe id-ul tau si Yahoo blocheaza contul pentru o perioada de timp.

1 răspuns:
| 582gaby a răspuns:

Poti sa iti inschimbi parola sau sa te gandesti cum il cheama pe unchiul tau! funda?