| babylove a întrebat:

Care este obiectul fara de care nu ai putea trai/sta deoparte?

Răspuns Câştigător
| janynefeaver a răspuns:

Telefonul. Ptr ca datorita lui pot vorbi cu cei din familia mea care sunt raspanditi prin toata lumea.

3 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Categoric, muzica happy. Nu mi s-a intamplat niciodata sa treaca o zi fara sa ascult macar cateva melodii. Nu cred ca pot trai fara happy.

| KimBianca a răspuns:

thinking as spune calculatorul [ de fapt pot trai fara el.]doar ca in pc am toat epozelelove struck muzica love struck povesti etc

| qpattyx3 a răspuns:

Pc`ul cred.Defapt mess`ul. happy