| Alejandro_2784 a întrebat:

Care este ordinea dintre: Dragon Ball, Dragon Ball Z, Dragon Ball GT, Dragon Ball Kai?
Mai este si alt Dragon Ball?

6 răspunsuri:
| UNcopac a răspuns:

Astea sunt toate

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

Daca mai este alt Dragon Ball? As spune da dar ar insemna ca mint, si nu mint. Exista Dragon Ball Af manga. Si mai sunt si alte Dragon Ball(alte serii) facute de niste francezi de care cam nimeni nu s-a interesat de ei. Cred ca sunt cele mai tari fanmadeuri de pana acum, Ooo da, am uitat sa iti zic, trebuie sa iti faci cont la ei (eu m-am chinuit cu franceza :)) ):
http://www.fan-manga-dbz.com/

| StephanSaiyan a răspuns:

Dragon Ball, Dragon Ball Z / Dragon Bal Z Kai ( este aceeasi poveste), Dragon Ball GT ( care nu apartine povestii originale din Dragon Ball Z ), Dragon Ball Super ( care continua povestea originala din Dragon Ball Z )

| LightZ a răspuns:

Da, este buna, dar KAI este Z refacut.

| 29alex29 a răspuns:

Este buna dar sa mai inventat si dragon ball af

| Alejandro_2784 explică:

Ordinea este buna?