| 3ntzz a întrebat:

Ugrent va rog!
care este ordinea consecutiva dintre : dragon ball, dragon ball gt, dragon ball kai si dragon ball z?
rasp pls!

7 răspunsuri:
| 3ntzz explică:

Am uitat sa mentionez ca dragon ball e primul si eu vreau sa le vad consecutiv!

| eububu a răspuns:

Dragon ball z, dragon ball kai, dragon ball gt, dragon ball

| eububu a răspuns:

Dragon ball z, dragon ball kai, dragon ball gt, dragon ball!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oridnea cred ca e db, db gt, Db z... Db kai=Db z

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragon ball, dragon ball gt, dragon ball z, dragon ball kai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maa gresiti cu totii intai e 1. Dragon Ball 2. Dragon BallZ 3. Dragon Ball kai 4. Dragon Ball GT 5. Dragon Ball AF ( Nu exista dar va aparea )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fratiolor lasa ca explic eu 1. Dragon ball, 2. Dragon ball z, 3. dragon ball gt... dragon ball kai este o copie la dragon ball z(explica mai multe intr-un episod) si dragon ball af nu exsista si nici nu va aparea este o chestie inventata de fanii dbz-ului dar recunosc ca personajele inventate par destul de misto