| anonim_4396 a întrebat:

Care este povestea reala cu Marry Bloody? Adica. care e dintre cele 2, era una cu ea care s-a sinucis din cauza tatalui sau ca i-a taiat parul si una cu fiul ei care a murit intr-un accident. Chiar nu mai inteleg nimic

Răspuns Câştigător
| LetMeHelp a răspuns:

Nu sunt numai 2.Si nu e niciuna reala.Sunt doar niste legende amarate despre o femeie sau fetita.Mai era una ca dadaca ei a uciso din cauza ca plangea.Si una cum ca era frumoasa si a uciso cineva din gelozie.Nu te ingrijora pentru ca NU EXISTA FANTOME. :p

4 răspunsuri:
| PatyKan a răspuns:

Astea sunt povesti inventate de oameni. Eu zic ca nu exista prea multe elemente de realism in basmele astea [parerea mea] happy

| Elvina a răspuns:

Eu stiu ca daca te pieteni de 100 de ori in fata oglinzii si la 12 noaptea o chemi pe Mary cea Insangerata, ea vine. Asta e legenda. Atat stiu.

| anonymusAlin a răspuns:

Eu o stiam cai zice Mary Hachet

| anonymusAlin a răspuns:

Uita-te mai atenta la filmwinking