| frvtel a întrebat:

Un alt nume romanesc de fata in afara de Carmen care nu se termina cu litera A?

Răspuns Câştigător
| carminaburana43 a răspuns:

Daca vrem sa fim romani get beget bine ai dreptate nu e un nume curat romanesc recunosc.

7 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy cred ca nu prea sunt nume in afara de Vali.

| carminaburana43 a răspuns:

Ingrid,Naomi,Noemi,,Zoe.

| carminaburana43 a răspuns:

Uite aici:http://www.ebotez.ro/nume_fete.html nu eu am ghicit de aici am luat

| frvtel explică:

Voi credeti ca astea sunt de origine romana?

| frvtel explică:

Si Zoe vine de la Zoia, Lili de la Liliana, iar Vali de la Valentina... celelalte nu sunt de origine romana...asa ca, mai exista in afara de Carmen? Ce ziceti voi?

| unknownn a răspuns (pentru frvtel):

Carmen nu e romanesc.

| kristy10 a răspuns:

Naomi,Ingrid,Lili,Jasmine,Zoe.