| Papucinii a întrebat:

Care este ultima carte pe care ati citit-o si va placut foarte mult? De ce?

Răspuns Câştigător
| adyy95 a răspuns:

Deci ultima carte care mi-a placut a fost "100 figuri diabolice din toate timpurile" a fost super niste povesti care mau amuzat sau m-au facut sa am fiori pe sira spinarii tot felul de psihopati si cchiar devii mai inteligent iti imbunatatesti cultura generala duap ce citestiacea carte o recomand dar trebuie sa fiti mai pasivi sa nu va marcheze cer scrie in cartea aia!

1 răspuns:
| Zoet a răspuns:

"Frumoşii nebuni ai marilor oraşe " - Fănuş Neagu.