| saba7 a întrebat:

Care a fost ultima carte pe care ati citit-o?

Răspuns Câştigător
| さいゆき a răspuns:

Ultima carte pe care am citit-o a fost "Kafka pe malul Marii" de Haruki Murakami. A fost o carte foarte buna pe care as recomanda-o oricui. Mi-a placut foarte mult. Sunt prezentate in paralel doua povesti, prima este cea a unui tanar de 15 ani care fuge de acasa si cea de a 2-a a unui batran care poate vorbi cu pisicile. O carte foarte buna dupa parerea mea

23 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| gabrielutzu a răspuns:

Ce e aia o carte?

| camy417 a răspuns:

Jurnalele vampirilor-vol 1 (am incepu-o alaltaieri si am terminat-o ieri)

| AnotherGirl a răspuns:

"La Medeleni" de Ionel Teodoreanu [ tema de la scoala happy ]

| TheSundărSitaara a răspuns:

Limbajul tripului, este foarte interesanta, chiar ti-o recomandhappy.

Succes in continuare!happy

| KiddFaraSentimente a răspuns:

De veghe in lanul de secara love struck.
In prezent citesc Multumesc pentru amintiri.

| ZeroIdeiDăNume a răspuns:

Capra cu 3 iezi laughing

| Кристина21 a răspuns:

"Ultima noapte de dragoste, intaia noapte de razboi" d C.Petrescu:X:X

| CodrutM a răspuns:

Shining.

| Adrick a răspuns:

Cred ca. Singur in fata dragostei!winking

| alinutza_4400 a răspuns:

Lumea Sofiei

| AlexutzaSiNimik a răspuns:

"print si cersetor" de mark twain big grin

| Elly213 a răspuns:

Cei 3 muschetari-->volumul 1

| pisikutza a răspuns:

Damnare

| moonlight2134 a răspuns:

Damnare

| robiibtw a răspuns:

Ultima data am citit "Ingerul noptii" de Becca Fitzpatrick. e destul de tare, e despre o fata care descopera ca noul ei coleg de banca e un inger cazut... Ma rog, acum depinde si ce gen de carti iti plac :]

| Hiroko a răspuns:

Elevul Dima dintr-a saptea :X
Doamne, iubesc cartea asta :X
Ti-o recomand si tiewinking

| 13DoXy13 a răspuns:

Ultima carte pe care am citit-o a fost "Singur pe lume"de Hector Malot...si ma apuc acum de "Coliba Unchiului Tom"!

| justifyme a răspuns:

Enigma otiliei o recomand si recomand si cartea : In brate la tata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sotiile Kremlinului

| deya_2793 a răspuns:

Harry potter

| Arekusu_2352 a răspuns:

Cartea Minciunilor e cu vrajitori.

| Xz7757 a răspuns:

Tacerea mieilorwinking