| anonim_4396 a întrebat:

Care este userul(care are maxim 60-65 de zile pe acest site) care v-a impresionat prin raspunsurile date si prin modul de a fi?

3 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Sunt destui. Site-ul creşte repede, iar cum spunea cineva într-o altă întrebare, mai apar şi oameni mai "răsăriţi"happy

| Catalion a răspuns:

Nu pot spune despre unul singur pentru ca m-au impresionat mai multi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spuneti numele, ca eu asta vreau sa stiu nu ca au fost mai multi Blea blea blea... ziceti numele lor mai player si Raul9004winking vreau raspunsuri si de la altii.