| Barbie_9607 a întrebat:

Care este varsta cea mai indicata pentru a avea un prieten?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

In momentul in care simti ca sentimentele iti sunt impartasitehappy

7 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

De la 14 in suswinking

| liveincolors a răspuns:

Nu e o varsta anume pentru a avea un prieten. Cand te simti tu pregatita.

| Zmeura a răspuns:

Hmm pai dupa parerea mea la 16 ani sa incepi cu relati nu chiar atat de serioase si sa vansezi cu tiumpul. fundita?

| Anonim_5812 a răspuns:

Pentru a avea o relatie platonica cu un baiat poti si la 13 ani, dar o relatie care priveste si partea intima eu iti recomand la 17-18 ani sau chiar mai incolo ca nu-i rau sa mai astepti putin.

| Bettt:) a răspuns:

De la 15 ani in sus

| alynutza99 a răspuns:

Un prieten cand simti tu adica unii prieteni au avut prieteni sa la 10-11 ani dar cel mai bine de la 12ani in sus.Viata intima 18-19ani in sus.

| cristime a răspuns:

Pai mai sus de 10 ani rolling on the floor De fapt fara numar.