| anonim_4396 a întrebat:

Care este visul vostru de cand erati micutzi? raspunsul cel mai amuzant primeste fundoi!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu vroiam sa fiu alpinista ( bine eu ziceam albinista si o vreme vroiam sa fiu o albina, da asta e aklta poveste ) si prima mea excursie de alpinista a fost sa escaladez cusca cainelui si apoi mi-am propus sa ma urc pe garaj, apoi, pe casa, apoi pe scoala, biserica, etc... apoi am cazut odata in nas cand m-am urcat pe manerul de la fotoliu ( m-am invinetit toata la ochi si la nas ) si de atunci m-am razgandit si am zis ca mai bine ma fac contabil decat alpinista... laughing)

5 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Sa zbor, dar mama mi-a spus ca deja sunt cu capul in nori, deci nu mai are rost! laughing

| AnneMarri a răspuns:

Să zbor.

| kittykat a răspuns:

Eu cand eram micuta imi doream o carutza de dulciuri laughinglaughinglaughing si sa am un dinozaur ca animal de casa rolling on the floorrolling on the floor... insa acum am cresut smugsmug si vr alceva laughinglaughing

| saku970 a răspuns:

Buna!
Cand eram mica imi doream sa devin printesa sa am un castel si sa am multe rochii si bineinteles sa am si un print foarte frumos care sa ma iubeasca si eu sa il iubesc pe el, si nu stiu de ce dar ma gandeam ca regatul meu avea un dusman si el incerca sa ma rapeasca dar printul meu ma salva laughing, si tot asa...doamne ce minte aveam. laughing

| Alicia4408 a răspuns:

Eu vroiam sa joc alaturi de Scooby Doo intr-un desen animatlaughingSau In familia Flinstonelaughing